Op 8 september organiseert communicatiebureau Hendrikx Van der Spek drie korte workshops voor medische communicatie- en beleidsmedewerkers over de ontwikkelingen op het gebied van patiëntcommunicatie en e-health. Ter ere van het 30-jarig bestaan van ons bureau bieden we deze workshops gratis aan.
De workshops zijn interessant voor iedereen die zich bezighoudt met patiëntcommunicatie en e-health. Tijdens en na de workshops is er volop gelegenheid om te netwerken en te discussiëren met collega’s en vakgenoten.
De gratis workshopmiddag start om 13.30 uur en sluit af om 16.30 met een netwerkborrel. Val je binnen de beoogde doelgroep? Meld je dan aan via info@hvds.nl of 035-6237785.
Aan de ene kant is er de groep patiënten die zelf op internet informatie verzamelt en interpreteert. Aan de andere kant is er een grote groep patiënten die (Nederlandse) patiëntinformatie niet begrijpt. Dit dilemma is het uitgangspunt voor deze korte workshop:
Medische resultaten presenteer je in medische artikelen. Maar hoe vertaal je deze resultaten naar publieksvriendelijke teksten zonder dat je valse verwachtingen wekt? In deze workshop gaan we aan de hand van praktijkvoorbeelden in op de 5 succesfactoren:
Veel medische informatie bereikt de patiënt via computer, tablet of smartphone: websites van ziekenhuizen, informatieve medische sites, maar ook meer persoonlijke patiëntendossiers. Dat stelt speciale eisen aan de teksten. In deze workshop maak je kennis met de do’s en don’ts van het schrijven voor e-health: